Оператор комп'ютерного набору

Оператор комп'ютерного набору

Професія «Оператор комп’ютерного набору» – це підготовка кваліфікованих робітників до ефективного використання сучасної комп’ютерної техніки, оргтехніки, діловодства у процесі розв’язання завдань економіки та управління господарчої діяльності. Велика увага при підготовці кваліфікованих робітників з цієї професії приділяється набуттю навичок практичної роботи на комп’ютерах, знанням машинопису (сліпий 10-ти пальцевий метод) та діловодства.

Цей курс передбачає аудиторні, індивідуальні лабораторні та практичні заняття під керівництвом викладача або майстра виробничого навчання, а також самостійну роботу учнів, що забезпечує закріплення теоретичних знань, сприяє набуттю практичних навичок і розвитку самостійного наукового мислення.

Сучасні комп'ютери

Основа майстерності оператора комп’ютерного набору - оволодіння найсучаснішими прикладними і графічними програмами, вміння працювати у глобальній мережі Internet і модернізовувати персональний комп’ютер. Сучасний світ ПК такий різноманітний і широкий, настільки швидко розвивається, що кожна людина знайде своє місце в цьому світі, і перший крок в цьому напрямку – освоєння професії "Оператор комп’ютерного набору".

Сучасні комп'ютери

Сфера професійного використання випускника - обслуговування комп’ютерних і інтелектуальних пристроїв, систем і мереж обробки інформації та прийняття рішень; комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації; обслуговування комп’ютеризованих, інтегрованих і робототехнічних систем.

Випускник може працювати на підприємствах, об'єднаннях, установах різних форм власності, в банківських установах, у видавництвах, типографіях, редакціях, в офісах фірм тощо за напрямками:

Вміло використовувати нові інформаційні технології для поповнення власних знань та розв'язування поставлених професійною діяльністю задач.