Матеріальна база

Матеріальна база

Мета і завдання сучасної освіти – підготувати інформаційно зорієнтованого учня. У досягненні цього допомагають сучасні кабінети та лабораторії.

Лабораторія ІКТ

Для підготовки учнів з професії "Оператор комп'ютерного набору" в Херсонському професійному ліцеї харчової промисловості обладнано 4 сучасних лабораторії інформаційно-комунікаційних технологій. В майстернях та кабінетах є необхідне навчальне обладнання, устаткування для проведення занять.

Лабораторія ІКТ

У навчальних кабінетах оформлено кутки з охорони праці.

Навчальний процес з професії здійснюється згідно робочих навчальних планів і програм, розроблених майстрами виробничого навчання у відповідності із кваліфікаційними характеристиками та Державними стандартами професійно-технічної освіти.

Лабораторія ІКТ

Викладачами спецдисциплін та майстрами виробничого навчання розроблено поурочно-тематичні плани, інструкційно-технологічні картки та інший роздатковий матеріал.

Лабораторія ІКТ

Лабораторія інформаційно-комунікаційних технологій

Оформлений у 2005 році викладачем предметів “Інформатика”, “Інформаційні технології” та “Технології комп’ютерної обробки інформації” Патерук Т.М.

Лабораторія ІКТ

Кабінет оснащено стендами з державної символіки, історії розвитку комп’ютерної техніки, інноваційних технологій.

Лабораторія ІКТ

Завідуючою кабінетом Патерук Т.М. розроблені та скомплектовані дидактичні матеріали, методичні розробки уроків та завдань до лабораторно–практичних робіт. За свою новаторську працю Тетяна Миколаївна була відзначена дипломом 3-го ступеня в обласному конкурсі на кращий кабінет.